26 lutego 2024

53. Psi patrol, część X

 Trzeba korzystać z okazji. że Młody jest w przedszkolu, więc pokazuję moje postępy w psim patrolu. Wieczorami zajmuję się wyszywaniem bombki na zabawę, gdyż Mąż ma egzaminy z roboty, więc moje zwyczajowe miejsce jest zajęte i muszę mieć coś małego do wyszywania. A że mnie ostatnio lekko dobija główny obraz to jest to miła odskocznia :) Poniżej efekty:


Po lewej u góry stan z 12 lutego, po prawej stan na 22 lutego, a po lewej na dole stan aktualny, do którego zaraz zasiadam. Postępy są, dla lepszego samopoczucia zamieniłam zielony na niebieski :) Teraz na zdjęciu widzę, drzewa obok Chase'a 🙈 Wieczorne odskoki do innego haftu też mi dobrze robią :) Ale najlepiej mi zrobi ukończenie tego haftu 🤪Mam tyle planów na "po ukończeniu psiego patrolu"! Więc znikam go wyszywać.Dziękuję za odwiedziny i komentarze, pozdrawiam słonecznie (w końcu)
J.


16 komentarzy:

 1. Sporo przybyło i tak trzymaj, ja męczyłam się z kamizelką, pozdrawiam cieplutko.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dziękuję 😊 byle do przodu 😉 Pozdrawiam.

   Usuń
 2. Systematycznie do przodu, tak trzymać :) Przerywniki od dużego haftu naprawdę dobrze robią, u mnie najlepiej sprawdza się system 2-tygodniowy.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dziękuję 😊 Mi przerywnik wyznaczył egzamin Męża 🤪 Pozdrawiam

   Usuń
 3. Oj, też tak teraz mam, że czekam aż ukończę projekt żeby móc robić coś innego...

  Są efekty i byle do końca :).

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dziękuję 😊 Wybitnie czekam na koniec tej pikselozy. Naprawdę jakbym wcześniej znalazła, że tam jest 80 kolorów, to chyba bym się dłużej zastanowiła czy chcę w to wejść. Pozdrawiam.

   Usuń
 4. Witaj, mój syn byłby zachwycony takim obrazkiem, bardzo lubi Psi Patrol, a Twój obrazek coraz już wygląda na tym etapie super :) Pozdrawiam :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Mam nadzieję, że moj jeszcze trochę bedzie interesował się psim patrolem gdy skończę. Żeby choć chwilę powisiał na ścianie 🤭 Pozdrawiam

   Usuń
 5. Psi Patrol na pewno niedługo uda się skończyć :) A odskocznia od głównego haftu zawsze się przyda, bo potem wraca się do niego z większym entuzjazmem :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Oh żeby! Tak, gdy wieczorem wyszywam coś innego to do południa z przyjemnością zasiadam do tego wzoru. Dobrze, że mam choinkową odskocznię 😉 Pozdrawiam

   Usuń
 6. Wdać, że zaczynasz przyspieszać. :)
  Coraz bliżej zakończenia i odpoczynku od tych tego haftu.
  Od większej pracy zawsze potrzebny jest przerywnik i to małego rozmiaru.
  Pozdrawiam ciepło.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dziękuję 😊 Oj tak, jest potrzebny, bo inaczej haft może pójść w kąt :) Pozdrawiam

   Usuń
 7. Szybko idzie Tobie to wyszywanie. Pozdrawiam :-).

  OdpowiedzUsuń
 8. Pięknie przybywa, a jaka będzie radość, gdy skończysz:)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dziękuję 😊U mnie duża, a u Młodego to zobaczymy :)

   Usuń