Jeszcze chwila i czerwiec przeminie. Kiedy? Jak? Nie mam pojęcia! Na szczęście udało mi się skończyć kolejną zakładkę, mam już 3 hafty do kartek zamówionych przez Siostrę. I jak wkrótce je skończę to mam plan zasiąść do UFOKa, bo nawet udało mi się skończyć bombkę na zabawę Choinka, na lipiec.
A ponieważ jakoś mało wyszyłam w tym miesiącu to zakładka wiosenna wyląduje do 3 zabaw - Sezon na haft II, Małe Dekoracje oraz Nici, nitki i niteczki:
I tak Sezon na haft II - jak wiadomo wyszywamy 4 pory roku, teraz dobiegła końca wiosna. U mnie zakładka z coricamo, wyszyta na plastikowej kanwie. Jak wspominałam brakło mi zielonego koloru. Ten, który miałam mimo tego samego numeru ma inny odcień. Ale jak słusznie jedna z Was zauważyła - wiosna też ma różne odcienie zielonego :) W ogóle nie wiem, czy mój klej magic jest stary (jest!) czy za mało go dałam, czy te upały, ale po wycięciu musiałam jeden bok dokleić, bo się nie trzymał. Chwost mi chyba nieco za długi wyszedł. I wiem jedno - dla mnie najlepszy jest filc 1mm, ten zielony ( i niebieski chyba też) jest 2mm i gorzej się go tnie i w ogóle ozdoby są grubaśne.
Dane techniczne:
wzór - coricamo
kanwa - platikowa
mulina - chińska DMC
ilość krzyżyków - 29x113= 3277
W Małych Dekoracjach wytyczne to:
1. Cytat:
"Każda praca jest możliwa do wykonania, jeśli podzielić ją na małe odcinki". - Abraham Lincoln
2. Kolor - żółty słoneczny i liliowy bzowy
3. Dowolna praca - dekoracja mała, duża lub element dekoracyjny ze wskazaniem jego przeznaczenia.
U mnie jest to dowolna praca, która przy okazji jest dekoracją, bo jakby nie było zakładka jest bardziej dekoracyjna od zwykłej kartki papieru :)
W zabawie Nici, nitki i niteczki wytyczne to - "Pełne słońca, radości z pierwszych dni wakacji, truskawek, malin, borówek, lodów i wszystkiego co wzbudza w nas szczęcie i poczucie zadowolenia. Nadal mogą być kwiaty, ptaki, motyle i inne owady, ale pomyślcie nad pracami, które przywodzą wam na myśl początek lata. Może kwitnące lawendy..."
u mnie są motyle na zakładce.
I jeszcze banerki wszystkich 3 zabaw:
Tak się zastanawiam jak mi w czerwcu wszystko tak opornie idzie, a od piątku zaczynają się wakacje, to jak mi to wszystko będzie działać przez te 2 miesiące? 🙈Przecież jak tylko odpale komputer to Młody będzie od razu chciał grać, a wieczorem Mąż będzie narzekał, że z Nim nie gadam tylko klepie w kompie. Echhh może jakoś się uda to pogodzić.
Serdecznie pozdrawiam,
J.







Brak komentarzy:
Prześlij komentarz